לפרסום מודעות אנא התחברו או הרשמו
מודעות אחרונות
קטגוריה סדר עולהסדר יורד כותרת תאריך פרסום סדר עולה
תל אביב - מידע שימושי - מרכזים קהילתיים 29-01-2017
בחירות 2017 בישראל, מידע לגבי קלפיות בתל אביב וברחבי הארץ.
בתי עסק בתל אביב - רהיטים 26-12-2016
בניית פרגולות ברזל עם חיפוי במבוקים וגג סנטף נגד קרינה. פרגולת הברזל בנויה מפרופילי ברזל מגולוונים בצביעה בסגנונות שונים. בניית הפרגולה נעשית בבית המלאכה ובנייתה הסופית בבית הלקוח תוך יציקת יסודות במקרה הצורך. הפרגולה יכולה להבנות תוך שימוש באגדים דקורטיביים על מנת לתת לפרגולות ארוכות תמיכה חזקה יותר מבלי להשתמש בהרבה ברזל. צרו קשר עם עידו לקבלת הצעת מחיר. בניית פרגולות ברזל ומתכת בשילוב עץ ובמבוק
בתי עסק בתל אביב - רהיטים 26-12-2016
שערים לבית מברזל ומעץ, שערי ברזל מעוצבים. ייצור שערים מברזל במגוון סגנונות. שערים צבועים בצבעים האיכותיים ביותר שעמידים לזמן ולפגעי מזג האויר. ייצור השערים לפי הזמנה אישית. שערים מעוצבים מברזל
חיי לילה בתל אביב - קונצרטים בתל אביב 17-04-2016
מקהלת אודיאנה (קולות השדה) וחמישיית המתכת הישראלית בניצוחה של ענת אהרוני שמחים להזמינכם למופע ש ק ט דיאלוג בין רעש לשקט דרך יצירותיהם של Peteris Vasks, Morten Lauridsen, Carlo Gesualdo, György Ligeti, Ralph Vaughan Williams, איתן שטיינברג, אייל באט, תבור גוכמן, ענת אהרוני, ועוד. "כי זמר לעת ונשמה, וכח קדמון, ועצמת אין שעור לנהרי הדממה" (משה טבנקין) יום שישי, 6 במאי בשעה 13:00 - מרכז ענב, אבן גבירול 71, תל אביב מחיר כרטיס: 60 ש"ח, בהזמנה מוקדמת: 50 ש"ח להזמנת כרטיסים: 054-7885851 www.udiana.co.il www.facebook.com/KolotHasadeh בתמיכת משרד התרבות והספורט
שירותים בתל אביב - נסיעות 11-02-2015
מוניות מפוארת לנתבג 130 שח בלילה ממרכז תל אביב הסעות נתב"ג מוניות גבעתיים
בתי עסק בתל אביב 15-09-2014
מתופף מקצועי, בעל למעלה למ-20 שנות נסיון בהוראת תופים וכלי הקשה לכל הגילאים והרמות, בארץ ובחו"ל: ניגן עם מיטב האמנים ולימד במיטב בתי הספר לתופים. בשנים האחרונות, בנוסף לנגינה ולהוראה בסטודיו, מתמחה גם בעבודה עם ילדים על ספקטרום ה PDD ובעלי ליקויי קשב וריכוז ויזם של שיטות לימוד טיפוליות חדשות ויחודיות בתחום.
נדלן בתל אביב - סאבלט 06-09-2014
שלום לכולם ! מחפשת סאבלט מ15.10 רצוי לחודש . דירת שותפים מקסימים שממוקמת בין שוק הכרמל לשדרות רוטשילד ( מזא״ה אלנבי) 7 דק מהים :) . החדר כולל : סלון, מיטה ומרפסת פרטיים. המחיר 2750 ש״ח לחודש כולל -טלויזיות LED עם ממיר yes, WIFI וכל החשבונות .
בתי עסק בתל אביב - אמנות מדיה ועיצוב בתל אביב 13-07-2014
אופן לימודי האורגנית בקבוצות קטנות בני אותו גיל. ניתן להתחיל בשיעורי אורגנית מגיל 6 ומעלה. לימודי נגינת המוזיקה נעשית כבר מהשלב הראשון ובמקביל, נעשים לימוד תוים ותיאוריה בצורה ידידותית. אורגנית ופסנתר כלים שונים ואנו מלמידם אותם בשיטות שונות.זאת כדי למצות את מלוא הפוטנציאל של כל כלי. סגנונות הלימוד כוללים: ישראלי, קלאסי,פופ, רוק, ג'אז, בלוז ושירי ילדים. יש לנו מורים לאורגנית מהשורה הראשונה המיומנים בלימוד בקבוצות ובאופן פרטני. ללומדים יש גם אפשרות להשתלב באחד מהרכבי בית הספר למוסיקה. ומדי פעם אנו מקיימים הופעות של התלמידים.
בתי עסק בתל אביב - אמנות מדיה ועיצוב בתל אביב 13-07-2014
לימודי מוסיקה לגיל הרך בבית הספר למוסיקה ימאהה. לימודי המוסיקה לילדים קבוצות, בליווי אחד ההורים. מאיזה גיל אפשר להתחיל ללמוד מוסיקה? לימודי מוזיקה לגיל הרך הינו קורס ייחודי, המתאים לגילאי 4-6 שנים. בגיל 6-4 יש עלייה תלולה בהתפתחות השמיעה של הילדים. בשיטת בית הספר למוסיקה ימאהה יש דגש בפיתוח השמיעה המוסיקלית והקניית רגישות למוסיקה על ידי מגוון פעילויות במהלך השיעור הגורמות לילדים לחוות את המוסיקה בצורה מהנה ויסודית. הילדים יושבים ליד המקלדת בליווי אחד ההורים, דרך המקלדת הם לומדים את יסודות המוזיקה בצורה מהנה.
בתי עסק בתל אביב - אמנות מדיה ועיצוב בתל אביב 13-07-2014
לימוד סקסופון ניתן ללמוד באופן יחידני כבר מגיל 10 ניתן תמיד להתחיל עם לימודי מוסיקה בלי קשר לגיל או לניסיון. אין ספק - אם התחלת ללמוד מוזיקה בגיל מבוגר , רוב הסיכויים שלא תהיה מוזיקאי מפורסם, בית הספר למוסיקה ימאהה מאמינים בלימוד סקסופון תוך דגש על טכניקת הפקת צליל נכונה ובחירת רפרטואר על פי סגנון אישי המותאם לתלמיד. בימאהה ניתן ללמוד סגנונות כמו ג'אז,קלאסי ושירים ישראליים ניתן לקבל שיעורי סקסופון סופרן,סקסופון אלט,סקסופון טנור או קלרינט. ניתן לשכור כלי מ-"כלי זמר" לתקופה של 3 חדשים במחיר מיוחד לתלמידי ביה"ס. עם רכישת הכלי מתבצע קיזוז סכום דמי השכירות. למתקדמים יותר אפשרות לנגן באנסמבל נשפנים או להשתלב באחת מלהקות בית הספר. בבית הספר ימאהה מורים לסקסופון מהשורה הראשונה המיומנים בלימוד פרטני.
בתי עסק בתל אביב - אמנות מדיה ועיצוב בתל אביב 08-07-2014
לימודי פיתוח קול אחד על אחד עם מורה לפיתוח קול, או לחילופין, ניתן גם לימוד פיתוח קול באופן קבוצתי עם מורה פיתוח קול מוסמך של בית ספר למוסיקה ימאהה. לימודי פיתוח קול מגיל 9 ומעלה, זה אפילו מומלץ לפיתוח מיומניות ווקאליות. שיעורי פיתוח קול בימאהה כוללים לימוד טכניקת שירה נכונה: תרגילי נשימה ושחרור, דיקציה, סולפג', תרגילי ארפג'יו עם דגש על הגשת השיר דרך רגש ומשחק, יציבה והעמדה בימתית. עבור כל תלמיד אנו בוחרים את הרפרטואר המתאים לו. שיעורי פיתוח קול במגוון סגנונות: פיתוח קול בסגנון רוק, פיתוח קול בסגנון קלאסי, ופיתוח קול בסגנון פופ. לימוד פיתוח קול כולל התנסות בשירה לתוך מיקרופון כהכנה למופע. לתלמידים יש את האפשרות של שילוב בתוך אנסמבל ווקאלי כזמר או זמרת באחת מלהקות בית הספר, במופעים שאנו מעלים באופן תדיר.
בתי עסק בתל אביב - אמנות מדיה ועיצוב בתל אביב 07-07-2014
לימוד תופים בבית ספר למוזיקה ימאהה: לימודי תופים בשיעור זוגי או פרטני. שיעורי תופים אפשר להתחיל כבר מגיל 8. לימוד נגינה בדרבוק ניתן ללמוד כבר מגיל 5. בשיטת בית ספר למוסיקה ימאהה נעשה לימוד תווים באופן ידידותי וקל למשתמש. בבית הספר מורים לתופים מהדרגה הראשונה המיומנים בלימוד תופים באופן פרטני ובקבוצות. סגנונות לימודי המוסיקה ביית הספר: רוק, ג'אז, לטיני, כלי הקשה (תופים, קונגס, בונגוס, דרבוקה)
בתי עסק בתל אביב - אמנות מדיה ועיצוב בתל אביב 07-07-2014
לימוד גיטרה למבוגרים: לימוד גיטרה למבוגרים בקבוצות קטנות (עד שלושה תלמידים) או באופן פרטני אחד על אחד. שיעורי גיטרה מותאמים לגיל ולרמת התלמידים. יש שיעורי גיטרה למתחילים ושיעורי גיטרה למתקדמים. צוות המורים לגיטרה סבלני ומיומן. אין צורך בהבאת גיטרה לשיעור,בית הספר מספק את כלי הנגינה. לימוד גיטרה לילדים: שיעורי גיטרה בקבוצות קטנות (עד ארבעה משתתפים) או באופן פרטני. שיעור קבוצתי הוא דינמי ומשוחרר ומשרה חוויה מוסיקלית מיוחדת. קיימים גדלים שונים של גיטרות (חצי, שליש, מלאה) המותאמים לגודל הילד. יש צוות מיומן של מורים לגיטרה ללימוד בקבוצות. ביה"ס מארגן מדי פעם הופעות תלמידיםומאפשר לתלמידים לנגן בהרכבים של עם גיטרה, בס, תופים, קלידים, ושירה. ניתן להירשם אל לימודי גיטרה מגיל 9 ומעלה ובכל רמה החל ממתחילים שמעולם לא החזיקו גיטרה ועד למוזיקאים מתקדמים.
בתי עסק בתל אביב - אמנות מדיה ועיצוב בתל אביב 07-07-2014
לימודי פסנתר,שיעורי פסנתר,מורים לפסנתר לימוד פסנתר בבית הספר למוסיקה ימאהה. הלימוד נעשה בקבוצות או בשיעורים יחידניים. ניתן להצטרף לשיעורי פסנתר מגיל 7 שנים ומעלה! מה לגבי לימודי פסנתר באמצע החיים? ברור שאפשר פשוט לשבת וללמוד פסנתר,אך במבנה שונה של לימודי פסנתר... מי שמתחילים לנגן בגיל מבוגר אולי לא יהיה מוסיקאי גדול,אך ללא צל של ספק יהנה ויתפתח מוסיקלית. גישת הלימוד בבית הספר למוסיקה ימאהה פונה קודם כל ללב ורק אחרי כן לאצבעות. שיעורי המוסיקה מתנהלים באופן אטרקטיבי עם שימת דגש לצרכיו ויכולתיו של כל תלמיד ותלמיד! סגנונות שיעורי פסנתר: לימודי פסנתר בסגנון קלאסי, לימודי פסנתר בסגנון פופ, לימודי פסנתר בסגנון רוק, ג'אז,שירים ישראליים ועוד מורים לפסנתר ילמדו גם את יסודות המוסיקה (מלודיה, הרמוניה וקצב). ניתן להתאמן בבית הספר בחינם עם הודעה מראש.
שירותים בתל אביב - עסקים 12-04-2014
שרות ההסעות האוטימטיבי בתל אביב לנתבג רק 130 שח בלילה מונית ספיישל מוניות נתב"ג
תל אביב - מידע שימושי - תחבורה ציבורית תל אביב - רכבת תל אביב 13-03-2014
 
שירותים בתל אביב - שיפוצים 26-10-2013
צבעים לרצפות וקירות החלקה / הטבעה תבניות וחותמות להטבעת בטון צפוי מיקרוטופינג צבעים לחידוש אבנים משתלבות חומרי הפרדה ועזרים חומרים לתיקון סידוק צבעי הדגש
http://www.betonbetone.co.il/
שירותים בתל אביב - מוניות בתל אביב 12-10-2013
שרות מוניות לשדה התעופה וחזרה מונית מוזלת הלוך 130 חזור 130 ש"ח מוניות לשדה התעופה
שירותים בתל אביב - נסיעות 12-10-2013
שרות הסעות זולות לנתב"ג מתל אביב והסביבה 130 ש"ח בלילה ממרכז תל אביב מוניות לנתב"ג מוניות תל אביב
נדלן בתל אביב - דירות להשכרה בתל אביב 09-10-2013
דירה בקומת קרקע, מסורגת, ממוזגת, מרוהטת חלקית, שתי דקות מהאוניברסיטה. מתאימה לשותפים, פנויה מנובמבר.
נדלן בתל אביב - דירות להשכרה בתל אביב 07-09-2013
דירת 3 חדרים בקרקע מסורגת,מרכז ת"א ברחוב טשרניחובסקי מרוהטת חלקי, מקרר, תנור גז+אפיה 2 ארונות קיר, מזגן מרכזי
נדלן בתל אביב - דירות להשכרה בתל אביב 07-09-2013
ברמת גן, דירת 3 חדרים. 80 מ"ר. סלון ענק. מטבח גדול ומאוורר לאוהבי הבישול ו- 2 חדרי שינה גדולים. מוארת מאוד ומאווררת. מקלחת עם אמבטיה. מזגן בסלון. מיקום שקט אך מרכזי. קרוב ליציאה לתל השומר, אונ'. בר אילן, מכללת ר"ג, קניון גבעתיים כפר המכבייה. ארנונה- 650 (כל חודשיים)
חיי לילה בתל אביב 28-08-2013
פסטיבל "תחנת ביניים"
בראש השנה של שנה שעברה שיתוף פעולה של כמה מפיקי פסטיבלים, בלוגרי מוזיקה ושדרני רדיו הוליד את "פסטיבל תחנה מרכזית". בעזרת התגייסות הקהל דרך "הדסטארט" האירוע קרם עור וגידים ונחל הצלחה. על פני 12 שעות ניגנו כ-30 הרכבים בשלוש במות שונות.
בזמן שהחברים מתכננים ועמלים על "פסטיבל תחנה מרכזית 2" (שיתקיים בראש השנה של 2014)- הם מכינים לנו מתאבן שיסדר את הרעב עד אז:
"תחנת ביניים", 7/9/2013, שבת אחרי ראש השנה.
ספריית יונג יידיש, התחנה המרכזית החדשה.
הנה רשימה חלקית של הליין-אפ שהולך ומתעבה: Left, Reo, ועדת חריגים, Flora, ניקו טין,Red Axes
חיי לילה בתל אביב 24-08-2013
ה- Peace festival ה-3 - 28 בנובמבר עד ה 3 בדצמבר. אקולוגיה ומיחזור
מרחב עם מספר מתחמים
במה מרכזית
מתחם לולינות וארובוטיקה לילדים ומבוגרים
מתחם ג'אם
קהילת תל אביב - יומן תל אביב - רשימות אישיות 19-08-2013
ואלרי ג'ון - Valerie June, שמעתי אותה פעם ראשונה היום והתאהבתי.
זמרת מלחינה בסגנון פולק, דלתה בלוז, גוספל. היא קוראת לזה moonshine roots music, רק מהסיבה שהיא יכולה לעשות את מה שהיא רוצה.
היא בת 31 מממפיס טנסי בארה"ב.
ולרי ג'ון מנגנת על כל מיני כלים שאספה במהלך השנים, גיטרה, בנג'ו ועוד.
http://youtu.be/1UMQgJzFHjo
תל אביב - מידע שימושי - משרדי ממשלה 11-08-2013
בורסת תל אביב - הבורסה לניירות ערך בתל אביב, רשות למסחר ולגיוס הון בישראל. הבורסה היא חברה פרטית בבעלות 29 בנקים ובתי השקעות דרכם נעשה המסחר.
הבורסה נמצאת ברחוב אחד העם בתל אביב,בבנין בן 5 קומות, רחוב המקביל לשדרות רוטשילד.
בבורסה לניירות ערך יש מרכז מבקרים הממוקם באולמות המסחר הישנים.המרכז מקבל סיורים לימודיים בנושא הבורסה ושוק ההון.

(טלפון מרכז מבקרים: 03-5677573, פקס: 03-5601811)
עוד כתבות על בורסה
נדלן בתל אביב - סאבלט 05-08-2013
מתפנה חדר מקסים בדירת שני חדרים בתל אביב בשלמה המלך. ממוזג עם מרפסת. החדר לחודש אחד . טוב גם לתיירים. . מחיר מבצע 1800 ש״ח.
שירותים בתל אביב - עסקים 30-07-2013
אולפני קיצ'ה כוללים חדרי הקלטה, מיקס ומסטרינג מן השורה הראשונה, המנוהלים ע"י טכנאים ואנשי מקצוע מנוסים, בעלי שם ומובילים בתחומם- והכל תחת קורת גג אחת.אולפני קיצ'ה הוקמו עי" אורי ברק (מומו) ומרקו גורקן בשנת 1999, שחרטו על דגלם איכות ומקצועיות. אנו מציעים סביבת עבודה מיומנת ומכווינה, צוות טכנאים מנוסה, והכול באווירה חמה וביתית – בלב שכונת פלורנטין.
חיי לילה בתל אביב - מסיבות בתל אביב 25-07-2013
במסיבה יהיו שתי רחבות עם 15 דיגיים מתחלפים, הערק חופשי.יחולקו גם כן : כפכפים,פריזביס גופיות,מתנפחים ועוד
סטים:
Doni Kisluk - 106fm | Yarin Lidor - Meshbox | Sabbo - Soulico Ori Shochat -Soulspazm | Pipe - Dmc | Submob Crew | Tabasco - Bad Boy Intl Gal & Dow -Pilpel | Jahrkon - dubbers anonymous| Moshik | Suiss - Big Bang.

שימו לב, המסיבה בסאבליים החדש דרך שלמה 40 - פלורנטין תל אביב
תל אביב - מידע שימושי - דואר בתל אביב 22-07-2013
מספר סניף 430
מלונות בתל אביב 19-07-2013
מלון יוקרה הממוקם על שפת הים בתחילת הטיילת של תל אביב.

המלון הינו מלון קונספט המעוצב על פי מוטיבים של העיר הלבנה, הלא היא תל אביב של שנות ה30. כבר בכניסה מקבל את פניך דייל בלבוש חייל בריטי. ועם כניסתך לתוך המלון תרגיש שאתה חוזר לאחור בזמן. הריצוף, התמונות על הקירות בחללים הציבורים ובחדרים וכלל העיצוב של המלון הינו ברוח התקופה של תל אביב הישנה.

על אף עיצובו המיוחד, המלון מציע מגוון שירותים חדשניים: החדרים והסוויטות מאובזרים בטלויזיות LCD, מייבש שיער, מיני בר, כספת, ערכת קפה ותה ועוד.

במלון 2 מסעדות:

מסעדת תנובלה - הנמצאת בקומת הכניסה למלון , בית קפה חלבי הפתוח מ10 בבוקר עד 11 בלילה. מסעדת הדרים- המעוצבת כפרדס הדרים, ומשרה אווירה של הפרדסים שעטרו את תל אביב בתקופת שנות ה30.

במלון טרקלין עסקים עם כיבוד, אינטרנט אלאחוטי (בתשלום), שירותי צילום ופקס, אולמות כנסים והרצאות. וספא מפנק עם מגוון טיפולים וחדר כושר ובריכה.

טלפון במלון: 03-5216666

למידע נוסף על מלון הרודס תל אביב
תל אביב - מידע שימושי - תחבורה ציבורית תל אביב - רכבת תל אביב 17-07-2013
תחנת הרכבת תל אביב מרכז לתחנה שתי כניסות: אחת מארלוזרוב ואחת מרמת גן איזור הבורסה. בתחנה השירותים הבאים: *דוכן מפעל הפיס *דוכן של קפה עלית *דוכן "לה גופרה" של יוגורט ומיצים טבעיים. *שירות רב קו לנסיעות עירוניות בכרטיס חכם אחד. דוכנים למכירת תכשיטים ומתנות. קופות,מכונות כרטיסים אוטומאטיות, שירותים,מקלט.
חיי לילה בתל אביב 08-07-2013
ארוע של אהבה קוסמית בפארק הירקון.
peace festival - Park Hayarkon
חמישי, שישי, שבת - 11.12.13 ליולי
הכניסה לפסטיבל חופשית.
להביא: ציוד לינה -כלי נגינה ואהבה.

לוז הפסטיבל: יום חמישי 11.7.2013 - 12:00
עד יום שבת 13.7.2013 - 22:00
במקום ימצא בר אוכל ושתיה לכיסוי ההוצאות
במחירים לכל כיס
בבקשה לא להביא גזיות ולא להדליק אש בפארק
לא להביא בקבוקי זכוכית
לשמור על הניקיון בפארק.

Israel Festival for Peace - peace festival
July 11:12:13
Free entry to the festival What to bring: sleeping equipment - instruments - and a lot of love in your heart

مهرجان اسرائيل للسلام - peace festival خميس جمعة سبت 11, 12, 13 تموز


ליין אפ:
שירה מקודשת - שימעון לב טהור וחברים.
אימנואלה דרבי- פעילת שלום.
אור מאיר -מעגל מתופפים.
מעגל המתופפים ענק.
sound & spirit project - מוסיקה בתדרים מרפאים,
חוויה עוצמתית עמוקה ומרגשת של ארבעה נגנים ו-12 כלי נגינה מיוחדים.


white feather-(קערות קריסטל ושירה ), אורי נצר-(נבל אפריקאי, חליל אינדיאני, פאנטם, סנטור פרסי, סנסולה...), אלון שמש- (דידג'ים), רחלי שלג- (כלי הקשה...)
אסי רוז והג'יפסי ריינבו סטאר
בנות השבט
uria tsur-אורות
אייר סמל והקוסמיק ג׳אם בנד
המסיח
shiran + x plode - live set
איקי לוי
rasta hebrew man
יצורי חלל במופע peace space
שחם זכרין(גיטרה).כפיר בן חור(תופים)...אמן אורח:ריי הונדה(גיטרה)ואלון נוייבח(בס)
אידה רובין בסישן דיג'רדו עמוק
נועם אמיר : אוברטונים דיג'רדו ונבל פה וגם שלומי נוגאי: חלילים
טרייבל פיוז'ן.
אליזבת זוהר
אוריה לוינטל, גילי לב ארי, שגית בן משה, סהרה פיקסי, אלירן עמר וחלום ורד עם הדיג'ירידו.
מיצי שין ו״גאלה טרייבל״
dj FyahKeepa
dj light child
dj Ayahuasca Generation Pro
dj Cortex - Boundless Records Jet Lag Bookings

dj guy schmidt-Mass Production
THE DUDE - Utopia Digital Record
dj itai tribal.Tribal rec
dj diana up- Mishpuha
סדנת דיג'רידו -- אידה רובין-- ריברסינג --שירה אדלר
אילן גיל (מדברים קאנביס) הרצאה על ניפלאות הקאנביס
גיא ג'אנה - התעוררות
על הכלכלה של העולם החדש ושלום
במתחם יוקם מוזיאון קאנביס ומתחם טיפולים
לארוע בפייסבוק:
https://www.facebook.com/events/169810343179055/ ** יש חניה חינם לפסטיבל אחרי הלונה פארק רמזור ראשון שמאלה רחוב רפידים בחניון עפר משמאל. למי שמגיע עם ציוד שיכנס לחניון הרגיל בתשלום 20 שח ליום.נדלן בתל אביב - בתים להשכרה 06-07-2013
לרגל רילוקיישן, אנחנו משכירים את ביתנו בשכונת ביצרון. בית דו מפלסי יפייפה. שני בתים שחוברו ליח' דיור אחת. חצר ענקית וכיפית עם עצי פרי ובית עץ. 3.5 חדרים גדולים, רצפת פרקט, מחסן, חנייה, מזגן בכל חדר.
חיי לילה בתל אביב - ארועים בתל אביב 25-06-2013
אירועי הלילה הלבן בתל אביב יתקיימו השנה ביום חמישי ה26 ביוני. אירועי לילה לבן כוללים פתיחת גלריות, הופעות, מועדונים, מופעי חוצות והצגות למשך כל הלילה.
חיי לילה בתל אביב - מסיבות בתל אביב 25-06-2013
ליין הגייז במועדון הדיזנגוף.

מסיבה בחינם של אימרי קלמן ואושר סבג עם הרזידנטים של הליין שינגנו לכם מוזיקה מרימה עד השעות הקטנות.

הכניסה חופשית.
נדלן בתל אביב - דירות להשכרה בתל אביב 25-06-2013
דירת 2 חד' גדולה 60 מ"ר על רח' מצדה השקט, קומה 2, מרוהטת לגמרי, הכל מהכל. מיטה, ארון, ספות, טלויזיה LCD, מקרר, תנור, כיריים, רק להביא מברשת שיניים ולהיכנס. דירה מטופחת ושמורה, מקומות אחסון, מרפסת, 5400 ש"ח כניסה מיידית
נדלן בתל אביב - דירות להשכרה בתל אביב 25-06-2013
דירה להשכרה על רח' בוקי בן יגלי השקט + חנייה דירת 3 חד' עם סלון מרווח מאוד, סופר שקטה, משופצת כחדשה, מרוהטת, ארנונה נמוכה מאוד 300 ש"ח לחודשיים, אין ועד בית, בניין מסודר ונקי, נשאר - מכונת כביסה, מדיח, מקרר גדול, תנור, כיריים, מיטה, ארון, שידת טלויזיה, שולחן סלון, יש מזגנים בכל הדירה, כניסה מיידית 6250 ש"ח דירה מדהימה שווה לראות מתאימה לשותפים.
נדלן בתל אביב - דירות להשכרה בתל אביב 25-06-2013
דירת 3 חד' ענקית 100 מ"ר עם מרפסת בכל חדר שינה על אבן גבירול פינת בזל, חזיתית לאבן גבירול, קומה 1 ללא מעלית, דירה לא משופצת אך במצב טוב, מושלמת לשותפים, כל חדר בקצה אחר של הדירה. חדרים ממש גדולים, נשאר בדירה ריהוט בסיסי כמו מקרר, שולחן, מזרון, ארונות, יש מזגנים בחדרים
תמונות וסרטים של תל אביב - תמונת היום 15-06-2013
 
אטרקציות בתל אביב 15-06-2013
מוזיאון תל אביב, מוזיאון לאמנות בתל אביב, נוסד בשנת 1932 ונחשב לאחד המוזיאונים הנחשבים בישראל.

במוזיאון מחלקות לאמנות מודרנית, צילום, עיצוב, רישום, הדפסים, אדריכלות,ספרייה ועוד.

ברחבת המוזיאון איזור לתצוגת פיסול ובצד המערבי גן פסלים.

במוזיאון חנות המוכרת ספרים, אמנות, הדפסים ומוצרי עיצוב.

שנה שעברה נוסף למוזיאון אגף חדש לאמנות פלסטית,צילום וארכיון אדריכלות.

למוזיאון שלוחות בהיכל התרבות - ביתן הלנה רובינשטיין לאמנות עכשווית ומרכז חינוכי לנוער - "דובנוב".

מלונות בתל אביב 15-06-2013

מלון הפאר דן תל אביב, מותיקי המלונות בתל אביב השוכן על שפת הים במרכז הטיילת. המלון ידוע כמקום משכנם של מדינאים, אניש תרבות ואמנים כאשר הם מבקרים בעיר.

המלון הוקם שנות ה 30 במקור כפנסיון ועבר שיפוץ בשנות ה 70, הוא מוכר בחזותו בזכות פסיפס צבעוני המחפה אותו (עוצב על ידי יעקב אגם)

בחדרים ניתן למצוא את השירותים הבאים:
מיזוג, טלוזיה בכבלים, אמבט, מיני בר , טלפונים, רדיו, כספת ועוד.
בחדרים המערביים יש נוף יפה לים התיכון ומרפסת צמודה.

המלון מציע כחלק משירותיו,מסעדות המלון, בר, לובי לפגישות, בריכה חיצונית לקיץ ובריכה פנימית,ספא,חדר כושר,שירות חדרים סביב השעון,השכרות רכב ,שירותי מוניות, שירותי כביסה וניקוי יבש, רשת אינטרנט אלחוטית,שירותי באטלר אישיים,שירותי הובלה, חנייה(בתשלום נוסף).

מהמלון ניתן לרדת ישירות לחוף פרישמן ולהצטרף או לצפות במשחקי המטקות המפורסמים שעל שפת הים.

שירותים בתל אביב - עסקים 08-06-2013
בורסה ושוק ההון מידע לצעירים על הנעשה בבורסה, שוק ההון ופיננסים.
קהילת תל אביב - קייטנות בתל אביב 01-06-2013

ילדי האור - קייטנת קיץ אקולוגית ביתית, מאזור המרכז לגילאים שבין 5-10

הקייטנה בחופש הגדול ,בארבעה מחזורים של שבועיים, בין 1.7-22.8, בימים א'-ה', שעות 09:00-13:00.

מי הילדים?

יהיו לנו חבר'ה ותיקים וחבר'ה חדשים, כאלה שגרים בסביבה, כאלה שבאים מרחבי גוש דן, וכמה שחיים בחו"ל ונמצאים כאן הקיץ בחופשה.

גילאים: 5-7 וכן 8-10, כאשר הראשונים להתקבץ ולהירשם - קובעים את הגיל העיקרי במחזור.

מגיעים עד 10 ילדים ביום.

הקייטנה ברחוב ארנון, ליד חוף גורדון בתל אביב.

עדיפות לנרשמים למחזורים שלמים. בקשות מיוחדות - על בסיס מקום פנוי.

הפעילויות: מתכנסים למפגש בוקר של היכרות בינינו ועם מה שעושים היום, יוצאים למרפסת למעגל תודה ואוכלים ביחד א.בוקר, מתפזרים ל"זמן זורם" שבו כל ילד בוחר מה לעשות מתוך האפשרויות שבבית ובגינה, מתכנסים שוב לפעילות המרכזית של היום, לעתים יש ביקור של אורח/ת מיוחד/ת.

גינה אקולוגית אכילה באמצע העיר - שתילה, זריעה, השקיה במי המזגנים, מעקב אחר היצורים, הפריחה, אכילת הפירות, קומפוסט ומיחזור. וגם סיפורים, משחקים, יצירה, חכמה עתיקה מרחבי העולם ובייחוד חכמת המאיה לילדים, תנועה, מוזיקת עולם, שירה, סרטי טבע, התמודדות עם עניינים חברתיים ואישיים שצצים, או נושאים שעולים על הדרך - לפי הרכב הקבוצה והעניין של הילדים עצמם.

מה להביא?

ארוחת בוקר, בקבוק מים אישי, כובע וסנדלים או כפכפים שקל לחלוץ ולנעול.

להרשמה ופרטים נוספים: נועה פלד 054-5661932 - NoaPeledMusic@gmail.com

תמונות וסרטים של תל אביב - תמונת היום 12-05-2013
 
לוח דרושים בתל אביב 11-05-2013
לקפה בגין דרושים שליחים לעבודת שליחויות בין הימים א-ה בשעות 11:00-14:00. שכר: 40 ש"ח לשעה
לוח דרושים בתל אביב 11-05-2013
לגן ילדים בגילאים 3 עד 6 בתל אביב דרושה מטפלת מנוסה מחליפה למשרה מלאה. "הבית ברוטשילד" נמצא בשדרות רוטשילד 64 בלב תל-אביב בצד המזרחי של השדרה בקטע שבין הרחובות נחמני ובצלאל יפה. באזור חניונים קרובים רבים (בתשלום). ניתן להגיע גם עם קו 5 העוצר מעבר לכביש או עם מוניות שרות העוברות בתדירות גבוהה. קורות חיים ל yamli.lehavi@gmail.com.או דרך האתר www.r64.co.il תודה ובהצלחה
מלונות בתל אביב 10-05-2013

מלון קרלטון תל אביב - רחוב אליעזר פרי 10 תל אביב. טלפון:03-5201818.

על חוף הים של תל אביב. מותיקי המלונות בתל אביב.

תל אביב - מידע שימושי - מרכזים קהילתיים 08-05-2013
נמל תל אביב, ת.ד. 6041, טלפון: 03-5441505. פקס: 03-6059169
תל אביב - מידע שימושי - מרכזים קהילתיים 08-05-2013
עירית תל אביב, אבן גבירול 69, 1-599-588888, *9106
תל אביב - מידע שימושי - לימודים בתל אביב 08-05-2013
אוניברסיטת תל אביב,חיים לבנון 55‎ , ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801. טלפון: 03-6407777
שירותים בתל אביב - מוניות בתל אביב 30-04-2013
מוניות לשדה התעופה בן גוריון מפלורנטין רק 100 שח אין זול מזה ודיוק ואמינות 24 שעות 052-7-49-11-40 שמור לשעת הצורך
תל אביב - מידע שימושי - משרדי ממשלה 23-04-2013

משרד הפנים תל אביב

מרשם ודרכונים,אשרות

משרדי משרד הפנים בתל אביב, מחלקת מרשם ודרכונים ומחלקת אשרות ממוקמים בבנין הממשלה בפינת דרך בגין קפלן סמוך לקריה. בפינה מול קניון עזריאלי.

ההגעה דרך מדרגות נעות, עולים שתי קומות, עוברים את הבידוק ובמעלית עולים למשרדים.

ישנו חניון בתשלום לציבור, הכניסה מרחוב הארבעה.

להלן קוי האוטובוס המגיעים לבנין קריית הממשלה: קווים עירונים:

דן - 23,40,42,50,51,60,63,127,140,160,240
קווים - ,169,59,56,168,68.

קווים בין עירונים (אגד):
71,75,76,83,171,173,271,272,274,275,471, 501, 521, 524, 525, 531, 561


רכבת: תחנת השלוםאוכל בתל אביב 23-04-2013

מועדון סגור לבעלי הזמנה בלבד.

בר "יושבי קוקטיילים" הוא המקום להיות בימינו, תוכלו לפגוש שם את כל הצמרת העסקית של ישראל - טייקונים,בעלי הון, בנקאים,ספרים, נערי אוצר על סף סיום התפקיד, מפקחי בנקים, פקידי שלטון מושחתים ונערות זוהר.

אם אין לכם יאכטה,או שאתם לא מופיעים בספר הטלפונים של רני רהב, אין לכם מה לחפש שם.

הכתובת סודית והכניסה לבר בהזמנה בלבד.

כתובת בפייסבוק לבר

יושבי הקוקטיילים

תל אביב - מידע שימושי - משרדי ממשלה 21-04-2013
* שימו לב - בשל שינויים בשעות קבלות הקהל, הסרנו את שעות הקבלה וצירפנו טופס חיפוש לשעות קבלת הקהל במשרדים השונים. הטופס ישירות מאתר רשות המיסים בתחתית הדף. הכניסו את שם העיר ואת המשרד כדי לקבל מידע מעודכן

שעות קבלת קהל פתיחה למשרדי מס הכנסה פקיד שומה תל אביב 1


לעמדה הקדמית בקומה 2
להגשת דוחות לפקיד קבלה:
טלפון: 03-7633333
כתובת: מנחם בגין 125 ת"א, מול עזריאלי - קומה 17

***************************************************

שעות קבלת קהל למשרדי מס הכנסה פקיד שומה תל אביב 5לעמדה הקדמית בקומה 2
להגשת דוחות לפקיד קבלה:
טלפון: 03-7633333
כתובת: מנחם בגין 125 ת"א, מול עזריאלי - קומה 20שעות קבלת קהל למשרדי מס הכנסה פקיד שומה תל אביב 4לעמדה הקדמית בקומה 2
להגשת דוחות לפקיד קבלה:
טלפון: 03-7633333
כתובת: מנחם בגין 125 ת"א, מול עזריאלי - קומה 19

***************************************************
תאומי מס והחזרי מס - קבלת קהל - קומה 14.
פקיד שומה ת"א 3, שעות פעילות בקישור זה

תל אביב - מידע שימושי - בנקים בתל אביב 16-04-2013
מידע על סניפי בנק אוצר החייל - תל אביב יעלה בקרוב
תל אביב - מידע שימושי - בנקים בתל אביב 16-04-2013
מידע על מזרחי טפחות - תל אביב, סניפים, יעלה בקרוב
תל אביב - מידע שימושי - בנקים בתל אביב 16-04-2013
bankleumi info in Tel aviv will be available soon leumi bank information in Tel aviv, soon to come
תל אביב - מידע שימושי - דואר בתל אביב 16-04-2013
רשימת סניפי דואר בתל אביב:
סניפי דואר בתל אביב, שעות פתיחה
תל אביב - מידע שימושי - בנקים בתל אביב 16-04-2013
מידע על סניפי בנק אגוד תל אביב יעלה בקרוב
תל אביב - מידע שימושי - משרדי ממשלה 16-04-2013

leumi

 

חיפשתם ביטוח לאומי תל אביב - leumi? לחצו על הקישור

לביטוח לאומי - leumi ברחבי הארץ

חיפשתם בנק לאומי - leumi ? למידע על בנק לאומי תל אביב leumi לחצו על הקישור

לבנק לאומי - leumi במקום אחר בארץ

או, ניתן להשתמש במידע כאן:

תל אביב - מידע שימושי - בנקים בתל אביב 16-04-2013
רשימת לאומי סניפים - סניפי בנק לאומי בתל אביב וקישורים
תל אביב - מידע שימושי - משרדי ממשלה 16-04-2013

ktunh - לאומי

 

לא, לא התבלבלתם, בעצם אולי קצת שכחתם לשנות כיוון שפה במקלדת ובמקום עברית יצא לכם ktunh שזה לאומי במקלדת עברית....

אין דבר, אנחנו ניקח אתכם למקום הנכון.....

חיפשתם ביטוח לאומי תל אביב - ktunh? לחצו על הקישור

לביטוח לאומי - ktunh ברחבי הארץ

חיפשתם בנק לאומי ? למידע על בנק לאומי תל אביב ktunh לחצו על הקישור

לבנק לאומי - ktunh במקום אחר בארץ

או, ניתן להשתמש במידע כאן:

חיי לילה בתל אביב - ארועים בתל אביב 15-04-2013
הנה זה חוזר ביום ראשון הקרוב! מעגל פתיחת העונה! מעגל שירה עם עשרות אמנים ומאות משתתפים אשר יסונכרן עם עוד 12 מעגלים דומים במרכזי ערים ברחבי העולם! יהיה גם מעגל בטהרן! אחרי שבעונה הקודמת מאות אנשים נחשפו לתחושה המיוחדת שיוצר מעגל שירה מקודשת באמצע עיר סואנת. באמצע כל הבלגן, פתאום נוצרת פינה שפויה שכולה סביב מוזיקה, חיבור והוויה ואין מישהו שעובר שיכול להישאר אדיש להתרחשות. ביום ראשון ה-21 לאפריל אנו חוזרים ליצור הרמוניה בלב ת"א, ניפגש למעגל שירה בכיכר רבין שיהיה מסונכרן עם עוד 12 מעגלים במרכזי ערים ברחבי העולם ואפילו באיראן! בואו לשיר ולרקוד איתנו במעגל שבו האמנים, המוזיקאים והקהל מתערבבים יחד ושרים שירים, פיוטים ומנטרות ממגוון תרבויות שנכנסים עמוק ללב ומחברים בין כולם. עשרות מוזיקאים מוכשרים הולכים להשתתף במעגל וביניהם אוריה-יה צור, אורקה טפלר, שמעון לב טהור, אסי רוז, שלומי מור, ליאת ציון, עידן המאירי, אבשלום טובלי, אביב אגמי, נועם איינאי בן דוד, שיר אלגריה, יונתן מאיר קמחי, דייב גוטמן,שאול מרגלית, הדס לביא, טל בראון, אופיר אבן אודם, תמרה קולזובסקי, עדי אושר, מעיין לימון, רותם שלף, אורי, מיכל ציפורה, מיכאל בן יוסף והרשימה הולכת וגדלה! 18:30 - התכנסות 19:00 - שיר פתיחה והתכווננות 19:15 - נתחיל להחזיק פעימה עם תופים, אוברטונים, קערות טיבטיות ע"מ להתכוונן ביחד בתדר משותף והסתנכרנות עם שאר המעגלים בעולם. 19:30 - נתחיל את האום בסינכרון עם כל המעגלים באירופה. לאחר מכן נמשיך ונשיר שירי ריינבו, פלורסטה, באג'אנים, עיברי וקוואלי ! 23:00 - סיום באום משותף עם מדינות ביבשות רחוקות (כמו מקסיקו וברזיל).
תל אביב - מידע שימושי - משרדי ממשלה 15-04-2013
* שימו לב - בשל שינויים בשעות קבלות הקהל, הסרנו את שעות הקבלה וצירפנו טופס חיפוש לשעות קבלת הקהל במשרדים השונים. הטופס ישירות מאתר רשות המיסים בתחתית הדף. הכניסו את שם העיר ואת המשרד כדי לקבל מידע מעודכן

משרדי מס הכנסה תל אביב - פקיד שומה תל אביב , פקיד שומה תל אביב 3 - מס הכנסה.

להלן קוי האוטובוס המגיעים לאיזור: קווים עירונים:

דן - 69,5


בעלי תפקידים וטלפונים:

מרכזיה מנהל יחידה סגן מנהל יחידה
03-7634362מר יעקב סברנסקי
פקיד שומה
טל:03-7634333/4308
פקס:076-8092729
מר סעיד מסרי
סגן פקיד שומה א
טל:03-7634313
פקס:076-8092745


תל אביב - מידע שימושי - משרדי ממשלה 14-04-2013

מס הכנסה תל אביב

משרדי מס הכנסה בתל-אביב נמצאים בבנין הממשלה (מגדל הקריה) של רשות המסים בפינת דרך בגין קפלן סמוך לקריה. בפינה הנגדית של קניון עזריאלי. ההגעה למשרדים במדרגות נעות ישר עם הכניסה, עולים שתי קומות, עוברים את הבידוק ובמעלית עולים לקומות השונות.

לרשות הציבור חניון בתשלום, הכניסה אליו מרחוב הארבעה.

להלן קוי האוטובוס המגיעים לבנין קריית הממשלה: קווים עירונים:

דן - 23,40,42,50,51,60,63,127,140,160,240
קווים - ,169,59,56,168,68.

קווים בין עירונים (אגד):
71,75,76,83,171,173,271,272,274,275,471, 501, 521, 524, 525, 531, 561


הגעה ברכבת: ירידה בתחנת השלום (עזריאלי)


מידע על המשרדים השונים:

פקיד שומה תל אביב 1 במקום דרך מנחם בגין 125 , תל אביב, ישראל. טלפון: 03-7633333 . .
תל אביב - מידע שימושי - משרדי ממשלה 13-04-2013

לשכת התעסוקה תל אביב נמצאת בבנין הקריה ברחוב מנחם בגין 125, על פינת רחוב קפלן, בפינה הנגדית של קניון עזריאלי.

הכניסה במעלה המדרגות הנעות לקומת הכניסה למשרדי הממשלה. משם הלשכה נמצאת בקומה השניה.

ישנו חניון בתשלום לציבור, הכניסה מרחוב הארבעה.

שעות מענה טלפוני: א-ה בין השעות 16:00-14:30

להלן קוי האוטובוס המגיעים לבנין קריית הממשלה: קווים עירונים:

דן - 23,40,42,50,51,60,63,127,140,160,240
קווים - ,169,59,56,168,68.

קווים בין עירונים (אגד):
71,75,76,83,171,173,271,272,274,275,471, 501, 521, 524, 525, 531, 561


רכבת: תחנת השלום

האם אני זכאי לדמי אבטלה ? אלה שלושת התנאים לזכאות לדמי אבטלה בתל אביב ושאר הארץ:

1.בני 20 ומעלה שעוד לא הגיעו לגיל פרישה. (* בתנאים מסויימים יש אפשרות לקבל גם לפני גיל 20)
2. מי שהשלים "תקופת אכשרה":
מי שקיבל שכר חודשי 360 יום מתוך 540 הימים לפני האבטלה.
מי שקיבל שכר יומי 300 יום מתוך 540 הימים לפני האבטלה.
(תקופת האבטלה נחשבת מהיום שנרשמתם בלשכת התעסוקה)
שימו לב לשינוי - מי שנרשם בפעם הראשונה בלשכת שירות התעסוקה החל מהראשון באפריל 2013, צריך להשלים תקופת אכשרה של 12 חודשים לפחות מתוך ה 18 החודשים שלפני תקופת האבטלה.
3. כמובן מי שכבר מובטל – רשום ומתייצב בלשכת שירות התעסוקה כדורש עבודה ועדיין לא עובד.מחפשים את משרדי ביטוח לאומי תל אביב מחלקת אבטלה ? ביטוח לאומי שוכן לא רחוק משם ברחוב יצחק שדה 17 בתל אביב, על פינת רחוב המסגר, כ 10 דקות הליכה או באוטובוסים הנמצאים דרומית למגדל הקריה.

עוד על ביטוח לאומי ת"א
יש גם עמדה לשירות עצמי ברחוב אבן גבירול 69 בבניין עיריית תל-אביב.

תל אביב - מידע שימושי - משרדי ממשלה 13-04-2013

ביטוח לאומי תל אביב מחלקת אבטלה,
שוכן ברחוב יצחק שדה 17 בתל אביב, על פינת רחוב המסגר.
בקומת הקרקע תקבלו מספר בעמדת המודיעין ממוחשבת ויעילה ספציפי למחלקה שאליהם את פונים.
משם תעברו דרך עמדת בטחון לכניסה למעליות לקומות השונות. ישנה גם תיבת דואר בכניסה לבנין סמוך לעמדת השומר בה ניתן להשאיר מעטפות ומכתבים המיועדים ל ביטוח הלאומי בתל אביב.

יש גם עמדה לשירות עצמי ברחוב אבן גבירול 69 בבניין עיריית תל-אביב.

מפת הגעה למחלקת אבטלה בביטוח לאומי תל אביב

לשכת התעסוקה נמצאת לא רחוק משם במשרד לשכת התעסוקה תל אביב
דרך מנחם בגין 125, מגדל הקריה על פינת רחוב קפלן. טלפון: 03-7634111 פקס: 03-7634179/4

האם אני זכאי לדמי אבטלה ?
אלה שלושת התנאים לזכאות לדמי אבטלה בתל אביב ושאר הארץ:

1.בני 20 ומעלה שעוד לא הגיעו לגיל פרישה. (* בתנאים מסויימים יש אפשרות לקבל גם לפני גיל 20)
2. מי שהשלים "תקופת אכשרה":
  • מי שקיבל שכר חודשי 360 יום מתוך 540 הימים לפני האבטלה.
  • מי שקיבל שכר יומי 300 יום מתוך 540 הימים לפני האבטלה.
(תקופת האבטלה נחשבת מהיום שנרשמתם בלשכת התעסוקה)
שימו לב לשינוי - מי שנרשם בפעם הראשונה בלשכת שירות התעסוקה החל מהראשון באפריל 2013, צריך להשלים תקופת אכשרה של 12 חודשים לפחות מתוך ה 18 החודשים שלפני תקופת האבטלה.
3. כמובן מי שכבר מובטל – רשום ומתייצב בלשכת שירות התעסוקה כדורש עבודה ועדיין לא עובד.


תל אביב - מידע שימושי - משרדי ממשלה 13-04-2013

ביטוח לאומי סניף תל אביב שוכן ברחוב יצחק שדה 17 בתל אביב, על פינת רחוב המסגר.

בקומת הקרקע תקבלו מספר בעמדת המודיעין ממוחשבת ויעילה ספציפי למחלקה שאליהם את פונים. משם תעברו דרך עמדת בטחון לכניסה למעליות לקומות השונות.

ישנה גם תיבת דואר בכניסה לבנין סמוך לעמדת השומר בה ניתן להשאיר מעטפות ומכתבים המיועדים ל ביטוח הלאומי בתל אביב.

מפת הגעה לביטוח לאומי תל אביב


מספרי טלפונים ופקסים למחלקות השונות בביטוח הלאומי סניף ת"א:

* מספר הטלפון לכל המחלקות דרך *6050 (כדאי להצטייד במספר ת.ז ובקוד הסודי של הביטוח הלאומי)מחלקה פקס זמני מענה טלפוני
אבטלה 03-6250265 א'-ה' 08:00-17:00
איבה 03-6250222 א'-ה' 08:00-17:00
אמהות 03-6250242 א'-ה' 08:00-17:00
גבייה מלא שכירים (לבעלי מספר זהות שמסתיים בספרות 00-18 ללא ספרת ביקרות)
03-6250423
א-ה 08:00-17:00
גבייה מלא שכירים (לבעלי מספר זהות שמסתיים בספרות 19-37 ללא ספרת ביקרות)
03-6250467
א'-ה' 08:00-17:00
גבייה מלא שכירים (לבעלי מספר זהות שמסתיים בספרות 38-56 ללא ספרת ביקרות)
03-6250470
א-ה 08:00-17:00
גבייה מלא שכירים (לבעלי מספר זהות שמסתיים בספרות 57-75 ללא ספרת ביקרות)
03-6250443
א-ה 08:00-17:00
גבייה מלא שכירים (לבעלי מספר זהות שמסתיים בספרות 76-97 ללא ספרת ביקרות)
03-6250199
א-ה 08:00-17:00
גבייה מלא שכירים (לבעלי מספר זהות שמסתיים בספרות 98-99 ללא ספרת ביקרות)
03-6250422
א-ה 08:00-17:00
גבייה מעסיקים במשק בית
03-6250466
א'-ה' 08:00-17:00
גבייה מעסיקים(1-5)
03-6250653
א'-ה' 09:00-11:00
גבייה מעסיקים(6-11)
03-6250656
א'-ה' 09:00-11:00
הבטחת הכנסה 03-6250136 א'-ה' 08:00-17:00
ועדות רפואיות לנפגעי עבודה 03-6250253 א'-ה' 08:00-17:00
זיקנה ושאירים 03-6250106 א'-ה' 08:00-17:00
ייעוץ לקשיש ולפנסיונר 03-6250411 א'-ה' 08:00-12:30
ילדים 03-6250242 א'-ה' 08:00-17:00
מזונות 03-6250242 א'-ה' 08:00-17:00
ניידות
03-6250335
א'-ה' 08:00-17:00
נכות כללית 03-6250324 א'-ה' 08:00-17:00
נפגעי עבודה 03-6250222 א'-ה' 08:00-17:00
סיעוד 03-6250129 א'-ה' 08:00-17:00
שיקום
03-6250356
א-ה 13:00-15:00
שירות מילואים
03-6250213
א'-ה' 08:00-17:00


תל אביב - מידע שימושי - תחבורה ציבורית תל אביב - רכבת תל אביב 20-11-2012
תחנת רכבת אוניברסיטה מרכז הירידים. בתחנה יש תחנת מוניות ביציאה לגהי התערוכה. יש 5 חלונות של מכירת כרטיסים ועוד 4 מכונות. בתחנה פועל בית קפה עלית למכירת קפה, קוראסונים, סנדוויצים, משקאות קלים חטיפים ועוד.
חיי לילה בתל אביב 20-10-2012
מעגל סיום העונה - שירה ונגינה מקודשת בכיכר רבין במוצ"ש ה-20 לאוקטובר. האירוע והוא מסונכרן עם עוד 10 מעגלים ברחבי העולם. הפרוייקט קיבל את השם - *Unite in Babylon* וריינבואיסטים בכל העולם הקימו מעגלי שירה דומים במרכזי ערים. לאירוע בפייסבוק: https://www.facebook.com/events/505565376120595/ לינק לסרטון מהמעגל ברבין: http://www.youtube.com/watch?v=dBXT8E0ey4c המעגל מתחיל בשעה 19:00 וב - 19:30 יהיה "אום" משותף לכל המעגלים ברחבי העולם. לאירוע הראשי בפייסבוק: https://www.facebook.com/events/293770370738078/
תל אביב - מידע שימושי - מרכזים קהילתיים 19-10-2012

קלפיות בתל אביב יפתחו ב ? 2017 עבור הבחירות לכנסת העשרים ואחת.

להלן מיקומי הקלפיות בתל אביב.

בקלפי ניתן יהיה להצביע עבור המפלגות המועמדות לכנסת העשרים ואחת.

יש להצטייד בתעודת זהות המעידה כי הבוחר הגיע לגיל 18.

יום הבחירות הוא יום חופש לכלל אזרחי ישראל.

להלן לינק ליישום של פורטל המידע הממשלתי המאפשר חיפוש מיקום הקלפי שלכם ע"פ תעודת הזהות: חיפוש קלפי

תל אביב - מידע שימושי - משרדי ממשלה 19-10-2012
* שימו לב - בשל שינויים בשעות קבלות הקהל, הסרנו את שעות הקבלה וצירפנו טופס חיפוש לשעות קבלת הקהל במשרדים השונים. הטופס ישירות מאתר רשות המיסים בתחתית הדף. הכניסו את שם העיר ואת המשרד כדי לקבל מידע מעודכן

משרדי מס הכנסה - פקיד שומה תל אביב 5

משרדי פקיד שומה ת"א 5 ממוקמים בבנין הממשלה של רשות המסים בפינת דרך בגין קפלן סמוך לקריה. בפינה מול קניון עזריאלי.

ההגעה דרך מדרגות נעות, עולים שתי קומות, עוברים את הבידוק ובמעלית עולים למשרדים בקומה 20.

ישנו חניון בתשלום לציבור, הכניסה מרחוב הארבעה.

להלן קוי האוטובוס המגיעים לבנין קריית הממשלה: קווים עירונים:

דן - 23,40,42,50,51,60,63,127,140,160,240
קווים - ,169,59,56,168,68.

קווים בין עירונים (אגד):
71,75,76,83,171,173,271,272,274,275,471, 501, 521, 524, 525, 531, 561


רכבת: תחנת השלוםתל אביב - מידע שימושי - משרדי ממשלה 19-10-2012
* שימו לב - בשל שינויים בשעות קבלות הקהל, הסרנו את שעות הקבלה וצירפנו טופס חיפוש לשעות קבלת הקהל במשרדים השונים. הטופס ישירות מאתר רשות המיסים בתחתית הדף. הכניסו את שם העיר ואת המשרד כדי לקבל מידע מעודכן

משרדי מס הכנסה תל אביב - פקיד שומה תל אביב, פקיד שומה תל אביב 1 - מס הכנסה.

המשרדים ממוקמים בבנין הממשלה של רשות המסים בפינת דרך בגין קפלן סמוך לקריה. בפינה מול קניון עזריאלי. ההגעה דרך מדרגות נעות, עולים שתי קומות, עוברים את הבידוק ובמעלית עולים לקומה 17.

ישנו חניון בתשלום לציבור, הכניסה מרחוב הארבעה.

להלן קוי האוטובוס המגיעים לבנין קריית הממשלה: קווים עירונים:

דן - 23,40,42,50,51,60,63,127,140,160,240
קווים - ,169,59,56,168,68.

קווים בין עירונים (אגד):
71,75,76,83,171,173,271,272,274,275,471, 501, 521, 524, 525, 531, 561


רכבת: תחנת השלום


בעלי תפקידים:

שם

תפקיד

טלפון

דואר אלקטרוני

דוד טובול

פקיד השומה

03-7633301

DAVIDTU@mh.shaam.gov.il

מירב דדוש

סגנית פקיד השומה

03-7633306

MERAVDA@mh.shaam.gov.il

משה כוכבי

ממונה מינהל ומודיעין

03-7633308

MOSHECO3@mh.shaam.gov.il

יצחק קלט

גובה ראשי

03-7633361

IZAKKALT@mh.shaam.gov.il

אני בוקור

רכזת חוליה 1

עצמאים

03-7633329

ANIBO@mh.shaam.gov.il

ציון כהן שהנאזי

רכז חוליה 2 ,7

עצמאים

03-7633386

ZIONCO@mh.shaam.gov.il

עינבל שני

רכזת חוליה 3

חברות

03-7633324

Inbalba@mh.shaam.gov.il

יוסי שמואלי

רכז חוליה 4

עצמאים

03-7633332

YOSISH@mh.shaam.gov.il

שרית דנגור

רכזת חוליה 5

חברות

03-7633322

SARITDA@mh.shaam.gov.il

קטרין חיטרוב

רכזת חוליה 6 , 8

עצמאים

03-7633404

KATRINHI@mh.shaam.gov.il

יעקב גרינבויים

רכז חוליה מרכזית

חברות

03-7633336

YACOVGR@mh.shaam.gov.il

מוטי מנדלסון

רכז חוליה מרכזית

עצמאים

03-7633349

MOTIME@mh.shaam.gov.il

ירון כהן

ממונה ניהול ספרים

03-7633338

YARON0C@mh.shaam.gov.il

ירון ושדי

מרכז מודיעין

(כרטסת)

03-7633372

YARONVA@mh.shaam.gov.il

כרטסת ת"א-1Karteset@shaam.gov.il
View Larger Mapקהילת תל אביב נרתמת לעזרה לבית השנטי, מתקבלים בברכה תרומות, בגדים ועוד - לפרטים